Dermoporadenstvo – pozvánka na bezplatnú diagnostiku pleti

04.06.2023 | EventyNovinkyZdravie

Dermoporadenstvo je novým trendom, ktorý sa objavuje v lekárňach po celom svete. Zatiaľ čo mnoho ľudí navštevuje dermatológa alebo kozmetického špecialistu na zlepšenie stavu pokožky, dermoporadenstvo v lekárni ponúka prístupnejšiu a pohodlnejšiu alternatívu. Je to jednoduchý, no efektívny spôsob, ako sa dozvedieť viac o svojej pokožke a získať odporúčania na vhodné produkty a ošetrenia.Diagnostika pleti

Podstatným zdrojom dermoporadenstva je diagnostický prístroj pleti, ktorý je vybavený pokročilou technológiou. Tento prístroj umožňuje presné meranie rôznych parametrov pokožky, ako je vlhkosť, elasticita, pigmentácia, hĺbka vrások a iné. V našej lekárni LeMedic používame na diagnostiku pleti SDM Bomtech od Aurora Medical.diagnostika pleti

Diagnostický systém SDM Bomtech 

Tento prístroj je bezpečný a neinvazívny, a umožňuje nám vidieť aj tie najmenšie detaily pokožky. Naša dermoporadkyňa ho používa na analýzu a vytvorenie presného obrazu stavu pleti zákazníka.

Technológia SDM Bomtech vykonáva:

  • presnu diagnostiku pomocou fotoscanera,
  • automatické meranie kožných faktorov “P-Senzor” (vlhkosť, pružnosť, teplota kože)
  • automatické meranie množstva mazu v pokožke – UV funkcie,
  • analýzy dát ako napr. : typ pleti, drsnosť, vrásky, pigmentácia pleti
  • automatické odporúčania vhodných prípravkov pre daný typ pleti
  • určí najúčinnejší typ pleti.

Pozvánka na dermoporadenstvo v lekárni LeMedic

Dermo poradenský deň sa koná 9.6.2023 v čase od 13:00h do 17:00h v priestoroch lekárni LeMedic v HM TESCO v Bardejove.

Počas konzultácie s dermoporadkyňou sa dozviete viac o konkrétnych parametroch vašej pokožky, ako je hydratácia, elasticita, pigmentácia a hĺbka vrások. Na základe týchto informácií Vám budeme môcť odporučiť najvhodnejšie produkty a ošetrenia, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť zdravú a krásnu pleť.

Okrem dermoporadenstva budeme mať aj špeciálne ponuky na našu širokú škálu kvalitných kozmetických výrobkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté na rôzne typy pleti. 

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Tím LeMedic


Autor
Mgr. Jaroslava CenkerV roku 2010 som ukončila magisterské štúdium na UPJŠ v Ke, v odbore verejná správa a verejná politika. Po ukončení VŠ som odišla do zahraničia - Švajčiarsko, kde som pôsobila cez 4 roky. Po návrate na Slovensko, som od r. 2016 bola na rodičovskej dovolenke. Od jesene r. 2022 som absolvovala 2 kurzy v oblasti virtuálnej asistencie, social media marketingu a copywritingu. V týchto pracovných sférach som sa našla, a chcem sa im naďalej venovať a neustále vzdelávať. Ľúbim svoju rodinu, voľný čas venujem oddychu, cestovaniu a štúdiu preferovaných oblastí digitálneho marketingu.