Štedré zimné štvrtky pre členov LeMedic pokračujú

Akciová ponuka je platná počas mesiacov Január – Február 2022 a platí pre všetkých držiteľov LeMedic karty. Zľavu je možné uplatniť na celý voľnopredajný sortiment (voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detský sortiment, kozmetika) počas štvrtkov v LeMedic lekárňach. Akciu nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar.

Daosin kapsuly 60 ks

Aj s histamínovou intoleranciou si môžete život vychutnať. Daosin je výživový doplnok, ktorý pomáha odbúravať nahromadený histamín v tele a tak znižuje negatívne následky histamínovej intolerancie. Obsahuje biogénny enzým DAO. Užívajte maximálne 3 tablety denne. Viac informácií o histamínovej intolerancie sa dočítate v článku “Na tieto lieky si dávajte pozor pri histamínovej intolerancii”, ktorý písala naša kolegyňa a má osobnú skúsenosť s histamínovou intoleranciou. Akcia platí pre držiteľov LeMedic karty.

Arterin kapsuly 120 ks

Výživový doplnok v tabletovej forme z prášku z ryže fermentovanej kvasinkou Monascus purpureus. Obsahuje monacolin K z červenej fermentovanej ryže, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 10 mg monacolinu K. Ak zdravé stravovanie a pohyb nestačia, vyskúšajte Arterin. Akciová cena platí pre držiteľov LeMedic karty.

Zľava 50% z doplatkov pre diabetikov

Pripravili sme si pre Vás Jedinečnú zľavu 50% z doplatku pre diabetikov počas celého roka 2022. Viac informácií Vám ochotne poskytne náš personál v LeMedic lekárňach. Zľava platí pre držiteľov LeMedic karty.

Imunpoglukán sirup pre deti alebo tablety pre dospelých

Výživový doplnok na dlhodobú podporu imunitného systému. Hlavnou účinnou zložkou prípravku je prírodná látka Imunoglukan® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C. Účinná látka Imunoglukán je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus). Akciová cena platí pre držiteľov LeMedic karty.

Lipo C Askor - celá rada -15%

Výživový doplnok s najvyššou biologickou dostupnosťou Vitamínu C s lipozomálnym vstrebávaním, extraktom z plodov šípok a s bioflavonoidmi z citrusových plodov. Vitamín C prispieva: k normálnej funkcii imunitného systému, k duševnej rovnováhe, normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy, k anti-oxidačnej ochrane buniek proti oxidačnému stresu, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov, k zvýšenému vstrebávaniu železa. Šípková ruža prispieva: k prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti organizmu, k normálnej funkcii dýchacieho systému, k normálnej činnosti obličiek a k normálnemu tráveniu.