Štedré jesenné štvrtky pre členov

Akciová ponuka je platná počas mesiacov September – Október 2021 a platí pre všetkých držiteľov LeMedic karty. Zľavu je možné uplatniť na celý voľnopredajný sortiment (voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detský sortiment, kozmetika) počas štvrtkov v LeMedic lekárňach. Akciu nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar.

Brufen 400mg tablety 30ks

BRUFEN 400 pôsobí proti bolesti, znižuje zvýšenú teplotu a má protizápalový účinok. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov. Teraz s LeMedic kartou za veľmi výhodnú cenu.

Otrivin menthol sprej za výhodnú cenu + DARČEK Otrivin Plus sprej

Voľný nos s Otrivinom. Celosvetovo najpredávanejší liek na liečbu upchatého nosu.

Detralex 500mg tablety 60ks

Detralex lieči prejavy chronického žilového ochorenia ako bolesť, pocit ťažkých, či unavených nôh. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. Detralex je liek s účinnou látkou, čistená mikronizovaná flavonoidná frakcia. (C) liek na vnútorne použitie.

Rochester zázvorové nápoje 725ml

Tradičný zázvorový nápoj Rochester Ginger je elixírom zdravia. Vďaka jedinečnému spojeniu liečivých účinkov zázvoru, prvosienky a bazových kvetov je veľmi prospešný v období chrípok a prechladnutí, podporuje imunitný systém, detoxikáciu, priaznivo vplýva na krvný obeh i trávenie a má ešte jedno veľké pozitívum, že aj výborne chutí. Tento nealkoholický nápoj si zamilujete vy aj celé vaše okolie.

Barny´s KOLOSTRUM s betaglukánom kapsule 30ks

Barny’s® Kolostrum s BETA-GLUKÁNMI je kombinovaný výživový doplnok, ktorý obsahuje kvalitné bovinné kolostrum vysokej akosti, patentované bioaktívne Yestimun® beta-glukány štandardizované na 80% prírodných polysacharidov, značkovú formu vitamínu C (Nutra-C™) a minerálne látky selén a zinok, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.