Rochester Ginger - Zázvorová bomba za bombasticke ceny :-)

Všetky druhy Rochester nápojov teraz so zľavou až do výšky 18%. Akcia platí do konca mesiaca December pre držiteľov LeMedic karty.

Cemio AU BLOCK kapsuly 60 ks

Potravina na osobitné lekárske účely, ktorá slúži na diétny režim pri bolesti nervového pôvodu. Jedna kapsula obsahuje uridín-5‘-monofosfát sodný 100 mg, cytidín-5‘-monofosfát 10 mg, kyselina listová 400 mcg, vitamín B12 (kyanokobalamín) 3 mcg. Výrobok je bez lepku (bezgluténový) a bez laktózy. Akcia platí do konca mesiaca December pre držiteľov LeMedic karty.

Vianočné balenia výživových doplnkov od firmy Green swan

Výživové doplnky a vitamíny GS obsahujú vyvážené a overené množstvo aktívnych zložiek v najvyššej farmaceutickej kvalite. Prípravky sú založené na najnovších farmaceutických poznatkoch. Predstavujú najvyššiu kvalitu a overenú účinnosť. Obdarujte Vašich blízkych vitamínmi pre podporu zdravia so zľavou 12% v našich lekárňach. Akcia platí do konca mesiaca December pre držiteľov LeMedic karty.

Prémiová detská výživa Kendamil z Veľkej Británie!

Produkty Kendamil sú vyvinuté najlepším tímom odborníkov a špecialistov na detskú výživu, ktorí majú skúsenosť s výrobou už viac ako 50 rokov. Vyrábané z plnotučného kravského mlieka pre prirodzený vývoj bábätka.

✔ Z plnotučného mlieka

✔ Bez palmového oleja

✔ Bez rybieho oleja

✔ Bez sóje

✔ Vyrobené bez použitia GMO *

✔ Mliečny tuk (0,92 g mliečneho tuku na 100 m)

Celý sortiment (kaše, dojčenské mlieka) so zľavou 12%. Upozornenie: Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje Vám obom veľa výhod. Je dôležité, aby po dobu, kedy budete dojčiť, bola Vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a neskôr zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné. Akcia platí do konca mesiaca December pre držiteľov LeMedic karty.

Štedré štvrtky pre členov LeMedic pokračujú

Akciová ponuka je platná počas mesiacov November – December 2022 a platí pre všetkých držiteľov LeMedic karty. Zľavu je možné uplatniť na celý voľnopredajný sortiment (voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detský sortiment, kozmetika) počas štvrtkov v LeMedic lekárňach. Akciu nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar.

Zľava 50% z doplatkov pre diabetikov

Pripravili sme si pre Vás Jedinečnú zľavu 50% z doplatku pre diabetikov počas celého roka 2022. Viac informácií Vám ochotne poskytne náš personál v LeMedic lekárňach. Zľava platí pre držiteľov LeMedic karty.