Rezervujte si lieky na predpis ONLINE TU

Dôchodcovská zľava

Pre našich verných klientov nad 60 rokov zavádzame nový benefit a to v podobe 10% trvalej vernostnej zľave na celý voľnopredajný sortiment a z doplatku na lieky. Viac informácií Vám ochotne poskytne náš personál v LeMedic lekárňach. Zľava platí pre držiteľov LeMedic karty.

Bezlepkové potraviny

V LeMedic lekárňach doplatok na bezlepkové potraviny až do výšky 40%.  Akcia platí počas celého roka 2024 pre držiteľov LeMedic karty.

Inhalátory

V LeMedic lekárňach doplatok na inhalátory až do výšky 50%.  Akcia platí počas celého roka 2024 pre držiteľov LeMedic karty.

Zľava 50% z doplatkov pre diabetikov

Pripravili sme si pre Vás Jedinečnú zľavu na vybrané inzulíny až do výšky 50% z doplatku pre diabetikov počas celého roka 2024. Viac informácií Vám ochotne poskytne náš personál v LeMedic lekárňach. Zľava platí pre držiteľov LeMedic karty.

Štedré štvrtky pre členov LeMedic pokračujú

Akciová ponuka je platná celý rok 2024 a platí pre všetkých držiteľov LeMedic karty. Zľavu je možné uplatniť na celý voľnopredajný sortiment (voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detský sortiment, kozmetika) počas štvrtkov v LeMedic lekárňach. Akciu nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar.