Štedré štvrtky pre členov LeMedic pokračujú

Akciová ponuka je platná počas mesiacov Júl – August 2022 a platí pre všetkých držiteľov LeMedic karty. Zľavu je možné uplatniť na celý voľnopredajný sortiment (voľnopredajné lieky, výživové doplnky, detský sortiment, kozmetika) počas štvrtkov v LeMedic lekárňach. Akciu nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar.

Floraliv kapsuly a ampulky

Výživový doplnok (A) pre lepšie trávenie a podporu imunity. Obsahujú probiotiká v kombinácií s vitamínmi B a sú veľmi vhodné aj na zníženie nežiadúcich účinkov antibiotickej liečby. Akcia platí do konca mesiaca August pre držiteľov LeMedic karty.

Armolipid - zbohom zlý cholesterol!

Amolipid Plus je výživový doplnok (A) obsahujúci suchý extrakt dráča indického (Berberis aristata), červenú fermentovanú ryžu, polikozanol, kyselinu listovú (folát), koenzým Q10 a astaxantín. Suchý extrakt dráča indického (Berberis aristata) nachádzajúci sa v Armolipide Plus napomáha v kombinácii s vhodnou stravou kontrolovať cholesterol a triacylglyceroly v plazme. Akcia platí do konca mesiaca August pre držiteľov LeMedic karty.

Zľava 50% z doplatkov pre diabetikov

Pripravili sme si pre Vás Jedinečnú zľavu 50% z doplatku pre diabetikov počas celého roka 2022. Viac informácií Vám ochotne poskytne náš personál v LeMedic lekárňach. Zľava platí pre držiteľov LeMedic karty.

Slovakiapharm FLATUMED FORTE

Výživový doplnok s obsahom simetikonu. Na rozdiel od väčšiny prípravkov, ktoré pomáhajú uvolniť nafúknuté bruško, FLATUMED FORTE obsahuje zvýšené množstvo simetikonu (až 80 mg) a olej z rasce lúčnej, ktorý funguje ako spazmolytikum a uvoľňuje kŕče. Jedna kapsula na dva problémy. Akcia platí do konca mesiaca August pre držiteľov LeMedic karty.

Predator spreje - Komáre nemajú šancu!

Vychutnajte si leto a zbavte sa otravného hmyzu. Účinný aj proti kliešťom. Pre deti a dospelých na pokožku alebo oblečenie. Predator Forte je účinný proti komárom po dobu 4 hodín a kliešťom po dobu 2 hodín. Predator Junior je repelent určený pre deti od 3 mesiacov a osoby s citlivou pokožkou, účinný po dobu najmenej 4 hodín. Akcia platí do konca mesiaca August pre držiteľov LeMedic karty.

(B) Biocídny prípravok