Vlasové poradenstvo

Nie sú vaše vlasy už to, čo bývali? Rednú a ich kvalita sa zhoršila? Z veľkej časti ide spravidla o genetiku. Dôvodom môže byť aj nesprávna starostlivosť, spánkový deficit, stres či nedostatok vitamínov a minerálov. S tým všetkým vám môžeme pomôcť.

Vďaka diagnostike vám dokážeme poradiť tú najvhodnejšiu starostlivosť priamo na mieru.  Zistíte, aký je aktuálny stav vašich vlasov a na základe toho vám môžeme poradiť, aké prípravky používať a ako s nimi pracovať.

Ako diagnostika prebieha?

Zistíme stav vašej vlasovej pokožky – pomocou špeciálnej kamery sa pozrieme na jej stav, na korienky vlasov a ako husto vlasy rastú. Vďaka tomu môžeme zistiť rôzne problémy na vlasovej pokožke. Najčastejšie sa jedná o suchú, mastnú, citlivú, zanesenú pokožku či pokožku s lupinami a ďalšie. Nasleduje zistenie kvality dĺžok vlasov – pomocou ďalšej kamery sa pozrieme na dĺžku vlasu. Z toho vypozorujeme, či je vlas zacelený, hladký alebo suchý a rozstrapkaný.

Najčastejšie riešime vypadávanie vlasov, lámanie a tiež rozstrapkané končeky. Spoločne vyberieme vhodnú vlasovú starostlivosť – na základe kompletnej diagnostiky vám dokážeme poradiť s vhodnou starostlivosťou a výberom vhodnej vlasovej kozmetiky. Termín poradenstva bude vykonávaný raz mesačne.

vlasové poradenstvo


Ďalšie vyšetrenie